info@kuchynskalinka.com | +421904649403

Plánovanie

Varenie už dávno nie je len doménou žien.

Aby čas, ktorý v nej strávime, bol účelný a príjemný, je dobre naplánované vybavenie a rozloženie kuchyne veľmi dôležité.

“O svojej kuchynskej linke začnite premýšľať čo najskôr”

Rozvody vody, elektriny či plynu, ale aj pracovné plochy a odkladacie priestory dôkladne premyslite. Aj keď obchody s nábytkom ponúkajú hotové kuchynské linky, ide o sektorový nábytok s danými rozmermi, ktorý nikdy presne nesadne do vašich priestorov. Nehovoriac o tom, že kvalitu materiálu nedokážete ovplyvniť (neraz ani posúdiť) a montáž zďaleka nemusí byť jednoduchá.

Uvažujete o novej kuchynskej linke?

Vezmite do úvahy tieto faktory:

MATERIÁL NA SKRINKY, DVIERKA A POLICE

Kuchynská linka má slúžiť po dlhé roky, preto je vhodné zvoliť kvalitný a trvanlivý materiál. V našej produkcii používame materiály slovenského výrobcu Bučina alebo rakúskej firmy Egger, ktoré vyhovujú náročným požiadavkám a široká paleta povrchov sa prispôsobí riešeniu vášho interiéru. Vrchné skrinky môžu byť vyrobené aj z hliníkových rámov so sklom.

KOVANIE

Výklopy, posuvy, systém samodorazu či plonovýsuvu – to sú prvky, ktoré vašu spokojnosť s kuchynskou linkou ovplyvnia asi najviac. Plnovýsuvná zásuvka s kvalitným kovaním unesie bez problémov až 70 kg, dobre sa otvára a nebude sa ani po čase zasekávať. Preto do našich zostáv montujeme osvedčené kovania rakúskej značky BLUM.

DRÔTENÝ PROGRAM

V tom, aby ste vnútorné priestory vašej linky dokonale využili, a pritom na všetko potrebné bez námahy dosiahli, vám pomôže praktické a dobre premyslené drôtené vybavenie.

MONTÁŽ

Skúsení a zodpovední montéri si poradia aj s nerovnými stenami či podlahou, aby vaša nová kuchyňa elegantne doplnila interiér a po dlhé roky vám robila radosť.

Kuchynské linky na mieru

Aj keď obchody s nábytkom ponúkajú hotové kuchynské linky, ide o sektorový nábytok s danými rozmermi, ktorý nikdy presne nesadne do vašich priestorov.